2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lublin
Dodane 18 kwietnia 2024

sprzedawca w sklepie osiedlowym, ulica Herberta

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukuję pracownika do rodzinnego sklepu osiedlowego przy ulicy Herberta na umowę zlecenie na okres próbny z możliwością przejścia na umowę o pracę. System zmianowy, I zmiana 8-16, II zmiana 16-24. Dni pracujące w tygodniu 3-4, więcej w okresie wakacyjnym. Studenci zwolnieni z Zus i podatku dochodowego otrzymują pełną kwotę wynagrodzenia.

Wymagana książeczka sanepidowska.

Zapewniam przeszkolenie z obsługi kasy i sprzedaży. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane. Szukam osób uczciwych, z pozytywnym nastawieniem.

Obowiązki:

• obsługa kasy fiskalnej,

• wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem

• przyjmowanie dostawy,

• wykładanie towarów,

• dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy.

CV proszę wysłać ze zdjęciem w odpowiedzi na to ogłoszenie w formie PDF.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 847888153