2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Inowrocław
Dodane 14 maja 2024

Sprzedawca w sklepie MARKET BHP - Inowrocław

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Market BHP sp. z o.o. poszukuje Sprzedawcy do sklepu

Miejsce pracy: INOWROCŁAW

Twoje zadania:

  • Obsługa klientów w sklepie, doradztwo w zakresie asortymentu BHP

  • Prowadzenie sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej

  • Dbanie o estetykę sklepu oraz ekspozycję towarów

  • Przyjmowanie dostaw i kontrola stanów magazynowych, zamawianie towaru

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem

  • Doświadczenie w sprzedaży detalicznej będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Szybkie przyswajanie wiedzy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży BHP lub technicznej

  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej

  • Znajomość systemu ERP XL

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży BHP

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorientowaną na klienta i gotową do pracy w dynamicznym środowisku sklepu, dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 918291098