2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Swadzim
Gomez
Dodane Dzisiaj o 08:20

Sprzedawca w Salonie Premium - Swadzim

Lokalizacja

Swadzim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, Twin-set, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne. Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów

ul. Św Antoniego 8, Swadzim

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta;

  • Budowanie relacji z klientem;

  • Doradzanie w zakresie stylizacji zgodnie z najnowszymi światowymi trendami;

  • Dbałość o funkcjonowanie i wygląd salonu zgodny ze standardami firmy;

  • Podejmowanie aktywnych starań w celu sprawnego przeprowadzenia procesu sprzedaży;

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

  • Minimum półroczne doświadczenie w sprzedaży odzieży, obuwia lub akcesoriów;

  • Chęć rozwoju i zdobywania wiedzy o branży fashion;

  • Umiejętność pracy w grupie;

  • Entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

  • Otwartość na pracę w weekendy;

  • Pozytywne nastawienie;

  • Wysoka kultura osobista.

Co oferujemy:

  • Doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Bogaty pakiet benefitów m. in. Karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na nasze kolekcje;

  • Imprezy integracyjne;

Dołącz do Naszego Zespołu i Odkryj Nowe Możliwości!

Wzięcie udziału w rekrutacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez i akceptację Polityki prywatności | HR Gomez Rekrutacja.

Jeśli wyrażasz zgodę na udział także w przyszłych rekrutacjach, zamieść w dokumentach rekrutacyjnych następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez oraz na przechowywanie moich danych i przetwarzanie ich przez spółki z Grupy Gomez na potrzeby przyszłych rekrutacji, a także akceptuję Politykę prywatności | HR Gomez Rekrutacja.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Swadzim,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swadzim
ID: 918851022