2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Legionowo
Dodane 12 maja 2024

Sprzedawca w hurtowni fryzjerskiej TUTTI&Beauty Legionowo

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KASJER-SPRZEDAWCA W SKLEPIE KOSMETYCZNYM w Legionowie ul. Jagiellońska 12A

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa klientów w sklepie stacjonarnym

  • przyjmowanie i wykładanie dostaw

  • dbałość o czystość w sklepie i ekspozycję towaru

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność

  • otwartość i komunikatywność

  • zaradność

  • umiejętność pracy w grupie

  • zaangażowanie w pracę

  • mile widziana znajomość systemu Wf-Mag

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • mile widziana znajomość branży kosmetyczno-fryzjerskiej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-18.00 (co druga sobota 10-14)

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

  • Szkolenia kosmetyczne/fryzjerskie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Zainteresowane osoby, proszę o przesłanie aplikacji CV ze zdjęciem.

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 836671505