2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Polesie
Anna
Dodane 27 maja 2024

Sprzedawca w hurtowni budowlanej

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia materiałów budowlanych poszukuje sprzedawcy na dział obsługi klienta w hurtowni budowlanej.

Praca w godzinach 8-16. Jedna zmiana. Poniedziałek-piątek. Weekendy wolne.

Zakres obowiązków:

• Bezpośrednia obsługa klientów w hurtowni.

• Praca z programem Comarch Optima (oferujemy bezpłatne szkolenie.)

• Dbanie o czystość i wizerunek Sali sprzedaży.

• Praca z dokumentami sprzedaży. Faktury, wz, pz.

• Współpraca z dostawcami w zakresie zamawiania towarów

Nasze wymagania:

• doświadczenie w obsłudze klienta, najlepiej branża budowlana, elektryczna, hydrauliczna, konstrukcje budowlane itp.

•komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z innymi osobami

• obsługa komputera i pakietu MS Office

To oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych kompetencji

• Swobodną atmosferę i przyjazny klimat pracy

• brak dress code’u

CV prosimy przesyłać przez portal OLX lub kontaktować się telefonicznie: 50*******95.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego organizowanego przez CHEMSERVICE SPÓŁKA Z O.O. ale nie dłużej jak przez okres 1 roku od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji”.

Udzieloną zgodę można w każdym czasie odwołać.

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do zakończenia prowadzonej rekrutacji nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV;

Kontakt do IOD w CHEMSERVICE Sp. z o.o.: 50*******96.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 828588011