2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Żyrardów
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca w ELMAS Mrówka Żyrardów

Wynagrodzenie

4 602 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

PSB ELMAS MRÓWKA ŻYRARDÓW

PSB Mrówka to nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora „dom i ogród”.

W ZWIĄZKU Z PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCYM SIĘ MARKETEM BUDOWLANYM, POSZUKUJEMY ENERGICZNEJ, POZYTYWNEJ, UŚMIECHNIĘTEJ OSOBY NA STANOWISKO:

  • Sprzedawca w Sklepie PSB "Mrówka"

MIEJSCE PRACY:

  • ŻYRARDÓW UL. JAKTOROWSKA

FORMA ZATRUDNIENIA:

  • UMOWA O PRACĘ

  • CAŁY ETAT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klienta, udzielanie porad i pomocy klientom.

  • Aktywna sprzedaż.

  • Wykładanie, uzupełnianie towaru.

  • Kontrolowanie jakości, oznaczeń i terminów ważności przyjmowanych towarów.

  • Dbałość o estetykę i czystość w obrębie podległego obszaru działania.

NASZE WYMAGANIA:

  •         Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  •         Umiejętność pracy w zespole.

  •         Dokładność, zaangażowanie.

  •         Samodzielność.

CO OFERUJEMY:

  •         STABILNE ZATRUDNIENIE NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ

  •         MOŻLIWOŚĆ WDRAŻANIA WŁASNYCH POMYSŁÓW

  •         PRACE W POZYTYWNYM ZESPOLE

  •         PREMIE UZNANIOWE

  •         PREMIE ZA WYNIKI SPRZEDAŻY

JEŚLI NIE BOISZ SIĘ WYZWAŃ, DOŁĄCZ DO NAS KONIECZNIE !

CV PROSIMY SKŁADAĆ ZA POMOCĄ PRZYCISKU APLIKUJ

Dziękujemy za przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 905636523