2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Suchy Las
Dodane 09 maja 2024

Sprzedawca w centrum ogrodniczym

Wynagrodzenie

27,70 - 28,48 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Miejsce pracy: Suchy Las k. Poznania (Województwo Wielkopolskie)

Harmonogram: praca jednozmianowa, pełen etat.

Godziny pracy (w zależności od sezonu): 8.00-16.00/8.00-18.00/10.00-18.00. 5-6 dni roboczych w tygodniu.

Wymagania: doświadczenia w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta, znajomość roślin ozdobnych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, sprawność fizyczna, umiejętności manualne.

Obowiązki: sprzedaż kwiatów i roślin ozdobnych, kontakt z klientem, pielęgnowanie i sadzenie roślin ozdobnych i kwiatów.

Wynagrodzenie: 20 zł netto/godz. (21,75 zł netto dla pracowników poniżej 26 r.ż.), umowa zlecenie. Przy złożeniu PIT-2 (kwota zmniejszająca podatek 300 zł - obowiązuje do 30000 zł brutto) stawka na poziomie 21,70-21,87 zł netto (w zależności od liczby przepracowanych godzin w miesiącu).

Informacje dodatkowe: praca całoroczna.

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 917170009