2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lębork
Dodane 06 maja 2024

Sprzedawca w Bricomarché

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bricomarché to sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży artykułów branży DIY „DOM i OGRÓD”. Działające w Polsce od 22 lat sklepy oferują szeroki asortyment produktów, w tym narzędzia, materiały budowlane, farby, artykuły do ogrodu, wyposażenie łazienek, oświetlenie, dekoracje, meble ogrodowe i wiele innych artykułów związanych z remontami, budową i wyposażeniem domu.

Bricomarché w Lęborku zatrudni osoby na stanowisko Sprzedawca

Szukamy osób, które:

- są komunikatywne i mają łatwość nawiązywania kontaktów,

- mogą pracować w systemie zmianowym zgodnie z harmonogramem,

- potrafią pracować w zespole,

- posiadają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),

Obowiązki:

- obsługa klienta,

- dbanie o właściwą ekspozycję towarów na sklepie

- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

- kreowanie dobrego wizerunku firmy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie zasadnicze oraz premię

- pracę w stabilnej firmie z możliwościami rozwoju osobistego

- przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Jeśli jesteś osobą pełną energii oraz chętną do pracy, czekamy na Twoje zgłoszenie poprzez "Aplikuj" lub prześlij CV na adres email podany w profilu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LANCET SP. Z O.O. z siedzibą w Lęborku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 868288944