2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca usług barmańskich-wesela/eventy. Zdalnie.

Wynagrodzenie

10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Firma barmańśka, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. handlowych/sprzedaży usług barmańskich na wesela i eventy.

Praca może być wykonywana zdalnie oraz po godzinach innej pracy mimo to zależy nam na zaangażowanej osobie.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja strategii sprzedażowej i promocyjnej firmy.

  • Budowanie partnerskich i trwałych relacji z klientami.

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa bieżących partnerów biznesowych.

  • Prowadzenie bazy danych klientów.

  • Tworzenie prezentacji oferty produktu oraz przygotowywanie materiałów reklamowych.

  •  Analizowanie rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

  •  Prowadzenie negocjacji handlowych oraz udział w przygotowywaniu umów handlowych.

Oczekujemy :

  •  Wykształcenie minimum średnie.

  •  Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży.

  •  Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  •  Umiejętność kreatywnego i strategicznego myślenia.

  •  Wysokie umiejętności interpersonalne.

  •  Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku.

  •  Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o dzieło/ b2b.

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie. 10% od podpisanej umowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze swoim aktualnym CV. Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy także o dopisanie klauzuli dotyczącej danych osobowych w formie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912258583