2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Koszalin
Dodane 15 maja 2024

Sprzedawca- stacja paliw Huzar - PRACA STAŁA/Zmiana nocna

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś odpowiedzialnym, życzliwym człowiekiem, lubisz kontakt z ludźmi? To praca z Nami jest właśnie dla Ciebie. Nie wymagamy doświadczenia, szukamy zaangażowania.

Umowa zlecenie od 27,70zł/h brutto.

Wymagania:

Zaangażowanie, uczciwość, dyspozycyjność, odpowiedzialność, dokładne, terminowe wykonywanie zadań, posiadanie książeczki sanepidowskiej, umiejętność pracy w zespole

Obowiązki pracownika:

Obsługa klientów, utrzymanie porządku na stacji paliw, dbałość o estetykę stanowiska pracy, aktywna sprzedaż produktów i budowanie pozytywnego wizerunku stacji

Oferujemy:

Pracę w młodym zespole, stabilne zatrudnienie, terminową wypłatę wynagrodzenia, elastyczny czas pracy, zniżki dla pracowników na paliwo

Zapraszamy do wysyłania CV.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 841831683