2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mirków
Dodane 13 maja 2024

Sprzedawca sprzętu komputerowego

Lokalizacja

Mirków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: Nie

Wiesz czym różni się 14900KS od RTX 4060 oraz USB-A od USB-C Możesz pracować od poniedziałku do piątku pomiędzy 9:00 a 17:00? Jesteś osobą posiadającą pozytywne nastawienie do innych? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w firmie będącej liderem polskiego rynku handlu elektronicznego? To ogłoszenie jest dla Ciebie!

Najważniejsze informacje na temat oferty:

  • Miejsce pracy: Mirków koło Wrocławia (wygodny dojazd autem),

  • Region: dolnośląskie,

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę,

  • Wymiar pracy: pełen etat,

  • Godziny pracy: pt-pn: 09:00 - 17:00

Jaki jest zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień

  • Przygotowywanie wycen i ofert

  • Doradztwo techniczne

  • Odpisywanie na wiadomości od klientów

  • Komunikacja telefoniczna

  • Pomoc w doborze sprzętu komputerowego

Jakie mamy wymagania:

  • Znajomość sprzętu komputerowego,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • pozytywne nastawienie do klientów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • wysoka komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Co oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,

  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,

  • pracę na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • możliwość realizowania się w pracy którą lubisz,

  • przeszkolenie z zakresu skutecznej sprzedaży,

  • możliwość awansu w strukturach firmy,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

Lokalizacja

Mirków,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mirków
ID: 743834477