2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Praga-Południe
Dodane 15 maja 2024

Sprzedawca sklep zoologiczny WARSZAWA GOCŁAW 3000zł netto - 4500zł net

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

·       Typ umowy: Umowa zlecenie

Poszukujemy energiczną osobę do pracy na stanowisko

sprzedawcy w sklepie zoologicznym KARMAzDOSTAWA

w Warszawie na GOCŁAWIU

Główne zadania:

·        sprzedaż artykułów dla zwierząt

·        obsługa Klientów oraz udzielanie informacji/doradzanie w zakupie poszczególnych produktów dostępnych w asortymencie sklepu

·        dbanie o porządek w sklepie

·        zapisywanie zamówień

·        przyjmowanie dostaw, ekspozycja towaru

·        obsługa terminala i urządzeń kasowych (mile widziana obsługa programu magazynowego subiekt-gt)

Nasze oczekiwania:

·        budowanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z Klientami

·        wykształcenie minimum średnie, mile widziani studenci weterynarii

·        doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w sprzedaży produktów zoologicznych

·        dyspozycyjność

informacje dodatkowe:

·        praca w naszym sklepie z asortymentem dla zwierząt na GOCŁAWIU ulica UMIŃSKIEGO 16 B

- przyjazna atmosfera

·        umowa zlecenie 27,7 zł/h + premie

·        zapewniamy szkolenie wstępne

 ·        elastyczne godziny pracy (grafik na cały miesiąc)

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą czekamy na Twoje CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 687317640