2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Piszczac
Dodane 07 maja 2024

Sprzedawca - sklep spożywczy

Lokalizacja

Piszczac

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Witam zatrudnimy sprzedawcę w sklepie spożywczo-mięsnym. Praca na pełen etat. Umowa zlecenie w pełnym wymierzę godzin a wiec wszystkie składni są odprowadzane. Niedziele niepracujące. Miejsce pracy Sklep Wolscy Rynek 24 21-530 Piszcząc

Obowiązki:

  • obsługa klienta

  • dbanie o porządek

  • obsługa kasy fiskalnej

  • wykładanie towaru

W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego

Lokalizacja

Piszczac,

Lubelskie

Lubelskie, Piszczac
ID: 861659499