2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Leszno
Dodane 18 maja 2024

Sprzedawca samochodów używanych w salonie Renault i Dacia

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Smektała Sp. z o.o. autoryzowany dealer Renault i Dacia zatrudni na stanowisko:

SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Zakres obowiązków:

· efektywna sprzedaż samochodów i produktów finansowych,

· przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o diagnozę potrzeb klienta,

· administrowanie dokumentami związanymi z odkupem i sprzedażą pojazdów,

· publikacja i monitorowanie ogłoszeń w Internecie,

· dbanie o ekspozycję samochodów używanych,

· współpraca z działem serwisu w zakresie przygotowania samochodów do sprzedaży.

Nasze oczekiwania:

· wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne),

· mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów,

· znajomość branży motoryzacyjnej,

· bardzo dobra organizacja pracy własnej,

· duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów,

· umiejętności w zakresie komunikacji, negocjacji oraz budowania i utrzymania długotrwałych relacji z klientami,

· umiejętność pracy w zespole,

· bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietów Office,

· prawo jazdy kat. B.

Oferta skierowana jest do osób ukierunkowanych na cel, realizację zadań, z dużym poczuciem odpowiedzialności i samodzielności, komunikatywnych.

Kandydatom oferujemy interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, wynagrodzenie uzależnione od realizacji celów sprzedaży i wyników jakościowych.

Szczegóły oferty zostaną przedstawione wybranym kandydatom.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 917537919