2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ochota
Dodane 14 maja 2024

Sprzedawca samochodów używanych

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma Motortest to 40 lat tradycji na rynku motoryzacyjnym. Od 1991 roku jesteśmy autoryzowanym Dealerem marki Hyundai. Zapewniamy fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Łączymy wieloletnią tradycję z nowoczesnymi metodami zarządzania.

Autoryzowany Dealer Hyundai zatrudni Doradcę Handlowego w Dziale Sprzedaży Samochodów Używanych:

Obowiązki:

  • realizacja celów w zakresie sprzedaży samochodów osobowych

  • wycena samochodów używanych

  • zapewnienie jakości obsługi klienta zgodnymi ze standardami marki

  • badanie potrzeb klientów, zarządzanie procesem oferowania oraz finalizację procesu sprzedaży

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • ogólna wiedza o samochodach i chęć dalszego poszerzania wiedzy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji z klientami

  • sumienność oraz dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia połączone z przejrzystym systemem prowizyjnym

  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie motoryzacyjnej o stabilnej pozycji na rynku

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do składanych aplikacji formuły: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 774465182