2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Venezia
Dodane 24 maja 2024

Sprzedawca - salon UNISONO C.H.Sfera Bielsko-Biała

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Jeśli interesujesz się modą, jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do życia, lubisz bezpośredni kontakt z klientem i pracę w zespole, zgłoś się do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisko: Sprzedawca

Miejsce pracy: Unisono C.H.SFERA Bielsko-Biała

Wymiary pracy: pełny etat

Typ umowy: umowa o pracę

Zakres Obowiązków:

·         Profesjonalna obsługa Klienta w oparciu o najwyższe standardy,

·         Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie,

·         Obsługa programu sprzedaży, przyjmowanie dostaw,  zwrotów oraz reklamacji,

·         Dbałość o ekspozycję produktów we współpracy z Działem VM,

·         Dbałość o estetyczny wygląd salonu,

·         Udział w inwentaryzacjach salonu.

Wybranym osobom oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        możliwość rozwoju zawodowego i awansu

·        pracę w przyjaznej atmosferze

·        prywatną opiekę medyczną

·        możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie GENERALI dla pracownika i rodziny

·        dofinansowanie do wypoczynku

·        zniżki na nasz asortyment

·        szkolenia ze sprzedaży i obsługi Klienta

·        paczki świąteczne

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 917314299