2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Górna
Dodane 28 maja 2024

Sprzedawca, pracownik mieszalni lakierów

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Świat Lakierów jest dystrybutorem lakierów samochodowych, przemysłowych. Sprzedajemy wszelkie produkty do prowadzenia lakierni, warsztatów, mieszalni lakierów oraz sklepów specjalistycznych. Obsługujemy również klientów indywidualnych.

Zatrudnimy doświadczonego pracownika na stanowisku sprzedawca w mieszalni lakierów.

Miejsce pracy: Łódź-Górna (ul. Opałowa)

Opis stanowiska:

Osoba, której szukamy powinna mieć ugruntowaną wiedzę i umiejętności z zakresu artykułów blacharsko-lakierniczych. Będzie odpowiedzialna za obsługę klienta w sklepie oraz za odpowiednie przygotowanie lakierów na podstawie kodu koloru lub elementu karoserii. U nas od wykształcenia ważniejsze jest doświadczenie, umiejętność rozróżniania kolorów (barwy, głębie) oraz chęć do pracy z klientem.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów w sklepie/mieszalni farb,
  • obsługa komputera,
  • zamawianie towaru,
  • dbanie o ekspozycję oraz zapewnienie jej czystości i porządku w miejscu pracy,
  • wykonywanie mieszanek farb zgodnie z recepturami.

Wymagania:

  • miłe usposobienie,
  • chęć do pracy przy bezpośredniej obsłudze klienta,
  • dokładność,
  • rozróżnianie kolorów i ich głębi.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat,
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosfera w miejscu pracy.

Oferujemy pracę na pełnym etacie oraz 2 soboty w miesiącu. Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe plus premie sprzedażowe. Aby wziąć udział w rekrutacji prześlij swoje CV na adres e-mail z opisem doświadczenia zawodowego

Czekamy na Ciebie, aplikuj za pośrednictwem olx.pl

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 798168676