2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Jeżyce
Dodane 16 maja 2024

Sprzedawca. Piekarnia - Cukiernia - Kawiarnia Zagrodnicza

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Piekarnia - Cukiernia Zagrodnicza zatrudni ekspedientkę do swojej kawiarni przy ul. Dąbrowskiego 40

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami

  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

  • obsługa kasy fiskalnej

  • obsługa ekspresu ciśnieniowego

  • realizowanie wyznaczonych celów

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy związanej z gastronomią

  • dyspozycyjność - otwartość na pracę zmianową

  • komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pełne przeszkolenie niezbędne do pracy

  • pracę w świetnym zespole, w fajnej atmosferze

  • szansę na rozwój

  • Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail lub kontakt pod numerem telefon 50*******76

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 918632583