2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bieżanów-Prokocim
Dodane 09 maja 2024

Sprzedawca. Piekarnia-cukiernia

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zakład Produkcyjna Handlowy Strusinianka Sp. z o.o. jest dużą rodzinną firmą której główną działalnością jest produkcja wyrobów piekarniczo cukiernicza i ich sprzedaż. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

SPRZEDAWCA/EKSPEDIENTKA

Miejsce pracy: KRAKÓW ul Wielicka 259( sąsiedztwo Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu)

Zadania:

– obsługa klientów sklepu piekarniczo cukierniczego

– dbanie o właściwe wyeksponowanie produktów

– zamawianie towaru

Wymagania:

– uprzejmość i entuzjazm do pracy, praca w systemie zmianowym ( w przedziale godz 7-21)

– rzetelność i uczciwość

– mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie

bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, pracę u lidera branży

– pracę w dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy:

1) o zapoznanie się z Klauzula informacyjna Proces Rekrutacji Strusinianka zamieszczonej na www.strusinianka.pl zakładka RODO. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z zapoznaniem się z Klauzulą oraz akceptacją jej zapisów.

2) o przesyłanie aplikacji na adres: . W tytule wiadomości proszę zamieścić: sprzedawca Kraków Wielicka

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 624432112