2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Golub-Dobrzyń
Dodane 15 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy (branża budowlana)

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik Administracyjny - firma ogólnobudowlana

Miejsce pracy: P.U.H.P. Murabet Golub Dobrzyń

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja umów i dokumentacji wewnętrznej

  • Dbanie o obieg dokumentów

  • Wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych

 Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Samodzielność, kreatywność, dokładność, komunikatywność

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i priorytetyzacji zadań

  • Dostępność 5 dni w tygodniu (7:00 - 15:00)

  • Samoorganizacja pracy

Co oferujemy?

  • wsparcie i wdrożenie w obowiązki

  • pracę w młodym zespole

  • umowę o pracę na pełny etat

  • zarobki adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

Swoje CV prosimy wysyłać przez aplikację OLX.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Golub-Dobrzyń
ID: 918421335