2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Gdańsk
  7. Pracownik restauracji fast-food - Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
Dodane 17 maja 2024

Sprzedawca fast-food, sprzedawca burgery

Wynagrodzenie

28 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Witamy

Poszukujemy uśmiechniętych i pozytywnych ludzi na stanowisko sprzedażowe fast-food (zapiekanki, frytki, hot-dog, napoje zimne, piwo) oraz na stanowisko z BURGERAMI. W okresie letnim zapewniamy duuuuuużą ilość godzin. Praca od zaraz do końca września. Tylko osoby pełnoletnie i z minimalnym doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Znajdujemy się w malowniczym miejscu nad samym morzem, w zabytkowym parku Jelitkowskim w Gdańsku.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta - przyjmowanie zamówień,

  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości,

  • serwowanie i przygotowanie: zapiekanek, frytek itp.

  • uzupełnianie stanów magazynowych,

Wymagania:

  • aktualna książeczka (orzeczenie) sanitarno-epidemiologicznych,

  • status ucznia/studenta mile widziany - nie jest to wymóg konieczny!

  • dobra organizacja,

  • komunikatywność,

  • zaangażowanie,

  • dyspozycyjność 99% w sezonie letnim

  • samodzielność,

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie,

  • atrakcyjne i stabilne warunki,

  • szkolenia,

  • premia sprzedażowa

Dodatkowo poszukujemy kelnerów, barmanów oraz na stanowisko z lodami-goframi - tylko osoby z doświadczeniem.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem lub kontakt telefoniczny 73*******77

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
ID: 825034278