2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Modlniczka
Wawel S.A.
Dodane 21 maja 2024

Sprzedawca - Kelner. Sklep ze słodyczami firmy Wawel

Lokalizacja

Modlniczka

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Sprzedawca - Kelner

Miejsce pracy: Modlniczka k. Krakowa (Centrum Handlowe Futura Park)

Rodzaj umowy: zlecenie, praca dodatkowa

Obowiązki:

  • dbanie o wizerunek firmy

  • obsługa kelnerska klientów

  • aktywna sprzedaż produktów z oferty Wawel

  • dbanie o czystość lokalu

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • uczciwość

  • wysoka kultura osobista

  • badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • mile widziane doświadczenie w gastronomii lub handlu

Czekamy właśnie na Ciebie!

Odwiedź nas na:

www.wawel.com.pl

www.slodkiwawel.pl

www.dobreskladniki.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 896071185