2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 08 maja 2024

Sprzedawca / Kelner Piekarnia Piec Stare Miasto

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

PRACUJ Z NAMI JAKO SPRZEDAWCA w PIEKARNI RZEMIEŚLNICZEJ PIEC

(nowo otwarte stoisko piekarnicze na pasażu Galerii Krakowskiej)

Szukamy osoby:

- energicznej i otwartej

- lubiącej pracę z ludźmi: klientem i zespołem

- swobodnie posługującej się językiem angielskim

- zorganizowanej, dbającej o czystość i porządek

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż produktów z asortymentu piekarni Piec

-podawanie , przygotowywanie kanapek tostów

-przygotowywanie napoi bezalkoholowych i alkoholowych

-obsługa warsztatów piekarniczych

-udzielanie informacji na temat sprzedawanych produktów

- obsługa kasy fiskalnej i terminala

- dbanie o porządek w części sprzedażowej

Oferujemy:

- stawkę od 20-25 zł netto/godz.

- zmiany w godzinach: 6.00 – 20.00 okres wiosna lato

- zmiany w godzinach: 6.00 – 18.00 okres jesień zima

- zmiany w godzinach: 16:00 – 24.00 podczas zorganizowanych warsztatów piekarniczych

- elastyczny grafik

- możliwość rozwoju

- zniżki pracownicze w innych punktach i lokalach

- umowę o pracę/umowę zlecenie.

- przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz terminowe wypłaty

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 904900841