2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Piekary Śląskie
Dodane 15 maja 2024

Sprzedawca-kasjer -od 4 400zł- 4600 zł netto praca 1/1 lub 1/2 etatu

Wynagrodzenie

4 200 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Sklepy Gigant II to długoletnia, lokalna sieć delikatesów samoobsługowych mieszczących się w Piekarach Śląskich i okolicznych miejscowościach. W naszych sklepach znajdziesz szeroki asortyment towarów ogólnospożywczych: mięso i wędliny, warzywa i owoce, przetwory i gotowe dania, mrożonki, słodycze, napoje i alkohole oraz chemię gospodarczą.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy chcemy powiększyć naszą załogę o kilku nowych pracowników, dlatego otwieramy rekrutację na stanowisko:

Sprzedawca-kasjer z obsługą stoiska mięsno-wędliniarskiego

Miejsce pracy: Piekary Śląskie i okolice

 ZADANIA DO WYKONANIA:

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej, na sali sprzedaży i przy ladzie,

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów w ladach mięsnych i na pólkach, aktualne ceny, sprawdzanie dat ważności towarów

  • Utrzymanie porządku na sali sprzedaży

  • Utrzymanie czystości sali sprzedaży i urządzeń w sklepie

  • Zamawianie mięs i wędlin oraz kalkulacja ilości zamówienia

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW?:

  • doświadczenia w handlu mięso-wędliny

  • doświadczenia w zamawianiu towarów mięsnych i obsłudze na stoisku mięsnym

  • umiejętność posługiwania się krajalnicą, maszyną do mielenia itp.

  • praktycznej znajomości obsługi kasy fiskalnej

  • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • posiadania ważnej książeczki sanepid lub gotowości do jej wyrobienia

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym 6-14 i 14-22.

  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

  • nie szukamy kogoś na chwilę...

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • konkurencyjne wynagrodzenie 4200 netto na „rękę”

  • stabilność zatrudnienia

  • Wdrożenie oraz wsparcie kierowników i załogi

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez wiadomość w OLX, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty nie zapomnij załączyć tą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GIGANT II SP.J. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 660324565