2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Łańcut
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzedawca kasjer Delikatesy Łańcut

Lokalizacja

Łańcut

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

• zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

• dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów

• utrzymywanie porządku i czystości na stoisku

Wymagania:

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem

• odpowiedzialność

• umiejętność pracy w zespole

• mile widziane doświadczenie w pracy w handlu w branży spożywczej

• książeczka do celów sanitarno­epidemiologicznych

• preferowane osoby z powiatu łańcuckiego

 WAŻNE !

Proszę o umieszczanie na CV zawierającym wizerunek (zdjęcie) poniższej zgody:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku ( zdjęcie w CV) w związku z procesem rekrutacji oraz w rekrutacjach przyszłych

KONTAKT : Oferty można wysyłać na adres mailowy

lub osobiście PL Sobieskiego 15/8 (wejście od ulicy Zamkowej) tel. 605 442 301

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie www.widamid.com.pl

tel. 60*******01

Lokalizacja

Łańcut,

Podkarpackie

Podkarpackie, Łańcut
ID: 615815710