2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Rumia
Dodane 29 maja 2024

Sprzedawca-kasjer

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Sklep Żabka w Rumii przy ul. Kosynierów 114 poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawca (przyjmę również osoby bez doświadczenia). Praca dwuzmianowa od pn-ndz.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę 27.70 zł/h brutto

  • dodatkowe wynagrodzenie premiowe (tajemniczy klient, weryfikacja standardu firmy)

  • terminowe wynagrodzenie

  • szkolenie przygotowawcze do pracy w sklepie

Wymagania:

  • dyspozycyjność oraz punktualność

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (bądź chęć wyrobienia)

  • uczciwość oraz sumienne wykonywanie obowiązków.

Obowiązki:

  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

  • obsługa kasy fiskalnej

  • dokładanie towaru z magazynu na sklep

  • przyjmowanie i rozkładanie dostaw oraz dbanie o czystość i estetykę sklepu

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 856678585