2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 13 maja 2024

Sprzedawca - Hurtownia nawadniania, ogrodnicza. Wypożyczalnia maszyn

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy ambitnej osoby na stanowisko sprzedawcy, handlowca w naszej hurtowni ogrodniczej zlokalizowanej w Rzeszowie. Specjalizujemy się w obsłudze firm wykonawczych z branży ogrodniczej oraz Klientów indywidualnych. Sprzedajemy systemy nawadniania, nasiona traw oraz najwyższej jakości maszyny i narzędzia ogrodnicze.

Dodatkową gałęzią naszej firmy jest wypożyczalnia maszyn ogrodniczych.

Dużym atutem Kandydata na to stanowisko może być doświadczenie w branży ogrodniczej. Zarówno przy sprzedaży, jak i usługach ogrodniczych. Możesz też być Osobą z zacięciem handlowca, co po przeszkoleniu i poznaniu tematu pozwoli idealnie sprawdzić się na tym stanowisku. Jeśli jesteś energiczną, komunikatywną osobą i lubisz kontakt z klientem, dołącz do naszego zespołu!

Jeśli czujesz się dobrze w bezpośrednim kontakcie z Klientem, lub jesteś osobą otwartą na poszukiwanie Klienta poprzez Social Media, też daj nam o tym znać.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta w hurtowni, doradztwo w doborze produktów z zakresu systemów nawadniania, nasion traw, narzędzi ogrodniczych

  • Realizacja sprzedaży, dbanie o pozytywne relacje z klientami

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów

  • Monitorowanie stanów magazynowych i uzupełnianie asortymentu

  • Pakowanie zamówień

  • Przyjmowanie dostaw i dbanie o ich prawidłowe rozmieszczenie

  • Obsługa systemu fakturowego i crm

  • Obsługa i realizacja zamówień sklepu internetowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub usług ogrodniczych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość branży ogrodniczej (zwłaszcza systemów nawadniania)  lub chęć szybkiego jej zdobycia

  • Umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz orientacja na klienta

  • Samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie niezależne od sezonowości

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń związanych z branżą ogrodniczą

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony zespołu

  • Pełne wprowadzenie i szkolenie

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV przez formularz OLX. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Blue Garden Sp. zoo w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Administratorem danych jest Blue Garden Sp. z o.o., ul. Bieńczycka 7, 31-860 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 886060202