2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 17 maja 2024

Sprzedawca HalfPrice - Częstochowa- Galeria Jurajska

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

HalfPrice to sieć sklepów należąca do Grupy CCC. To koncept w kategorii off-price, który oferuje szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, wśród nich odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

Rozwój jest naszym priorytetem, dlatego pełni pasji rozpoczęliśmy to ogromne przedsięwzięcie. Pierwsze 5 sklepów wystartowało w maju 2021, a dziś jest ich ponad 100. Jesteśmy obecni w Polsce, Austrii, Czechach, Słowenii, Słowacji, Chorwacji, Rumunii i na Węgrzech.

Wypatrujesz ciekawej oferty na horyzoncie? Mamy ją dla Ciebie!

Sprzedawca HalfPrice

Miejsce pracy: Częstochowa Galeria Jurajska

Twój zakres zadań:

  • przyjmiesz dostawę pełną skarbów i najciekawszych marek

  • wyeksponujesz nowości i zadbasz o porządek na sali sprzedaży​

  • dzięki Tobie klient będzie mógł komfortowo mierzyć upolowane perełki ​

  • sfinalizujesz zakupy na kasie dbając o jak najlepsze doświadczenie klienta

Nasze wymagania:

  • jesteś dyspozycyjny/a w wymiarze 10 godzin tygodniowo (1/4 etatu) ​lub 20 godzin tygodniowo (1/2 etatu) ​

  • lubisz pracę z ludźmi​

  • jesteś komunikatywny/a i z entuzjazmem podchodzisz do nowych wyzwań​

  • chcesz się uczyć i rozwijać​

  • pracujemy w weekendy i na zmiany, ale jesteśmy gotowi dopasować grafik i wymiar czasu pracy do Twoich potrzeb

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę​

  • różnorodność zadań - poznasz cały sklep i wszystkie działy​

  • szkolenie wdrożeniowe - otrzymasz solidne wsparcie na start​

  • elastyczne godziny pracy​

  • prywatną opiekę medyczną​

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej​

  • zniżki do sieci sklepów w grupie CCC (Halfprice, CCC, eobuwie, MODIVO)​

  • możliwość rozwoju i awansu wraz z dynamicznym rozwojem firmy​

  • udział w tworzeniu międzynarodowej marki o polskich korzeniach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 828558545