2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Stare Miasto
Dodane 08 maja 2024

Sprzedawca Good Lood

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Szukamy Good Loodzi na stanowiska sprzedażowe w lokalizacjach na terenie całego Krakowa :)

Nie czekaj! APLIKOOJ!

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż loodów oraz kremów orzechowych GoodNoot,

  • dbanie o czystość lokalu,

  • obsługa klienta z zachowaniem najwyższych standardów,

  • obsługa systemu POS.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik,

  • stawkę godzinową 27,70 zł/h brutto na start,

  • pełne przeszkolenie,

  • przejrzystą strukturę awansów,

  • możliwość skorzystania z pakietów sportowych,

  • pracę w młodym, energicznym zespole,

  • najlepsze loody w mieście :)

 Wymagamy:

  • aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • zaangażowania w pracę w wymiarze 80 godzin miesięcznie minimum (w tym co najmniej dwa weekendy w miesiącu),

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych kandydata przez firmę Good Lood.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 893935379