2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zielona Góra
Dodane 17 maja 2024

Sprzedawca ds. Telesprzedaży - branża beauty

Wynagrodzenie

4 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

O nas

Jesteśmy pierwszą w Polsce męską kliniką włosów dla mężczyzn, która oferuje innowacyjne, niechirurgiczne metody zagęszczania włosów. Nasze techniki gwarantują bezpieczne i naturalnie wyglądające efekty, idealnie odpowiadające na różne potrzeby i stopnie łysienia naszych klientów. Men’s World Clinic to sieć klinik, które znajdują się w Zielonej Górze, Poznaniu, Wrocławiu i Płocku.

Zakres obowiązków:

·       Sprzedaż systemów włosów dla mężczyzn (Pracujesz tylko z klientem, który prosi o kontakt, nie dzwonimy do „ zimnych leadów”)

·       Realizacja założonych planów sprzedażowych

·       Doradztwo i pomoc klientom w doborze odpowiednich produktów.

·       Prowadzenie bazy klientów w systemie CRM

·       Utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy o produkcie oraz uczestnictwo w szkoleniach produktowych.

Wymagania

·       Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej.

·       Wysokie umiejętności komunikacyjne.

·       Dobra dykcja.

·       Pozytywne nastawienie i zorientowanie na wyniki.

Oferujemy:

·       Podstawowa pensja z dodatkowym system prowizyjnym zależnym od wyników

·       Sprzedaż produktów, które cieszą się dużym zainteresowaniem u klientów

·       Praca zdalna

·       Zapewnienie wszystkich niezbędnych narzędzi do pracy, takich jak komputer, telefon, oprogramowanie do zarządzania kontaktami i sprzedażą

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 917320581