2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Dodane 05 maja 2024

Sprzedawca / doradca w sklepie z obuwiem dziecięcym

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Obowiązki

Do najważniejszych obowiązków w pracy należy kontakt z małym Klientem, dlatego bardzo ważna jest dla nas umiejętność budowania pozytywnej, ciepłej, długoterminowej relacji.

Wymagania

Szukamy osoby energicznej, zaradnej, lubiącej dzieci, uśmiechniętej z pozytywnym nastawieniem do świata.

Mile widziane:

Doświadczenie (obsługa klienta, sprzedaż)

Oferujemy

• Praca w bardzo dobrej atmosferze

• Pełny etat

• Szkolenie zawodowe

• Stabilność zatrudnienia, system premiowy, wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem w firmie

• ELASTYCZNY grafik pracy – jesteśmy otwarci także na osoby studiujące dziennie lub zaocznie (sklep jest otwarty w dni powszednie 10-19, sobota 10-15)

• Pracę w kameralnym zespole, bez korporacyjnych ram

• Forma zatrudnienia: umowa o pracę

• Poszukujemy osoby do współpracy długoterminowej

Więcej informacji

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 916309231