2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Alwernia
Dodane 10 maja 2024

Sprzedawca/doradca klienta w sklepie z maszynami ogroniczo-rolniczym

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Alwernia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy, która oferuje Ci możliwość rozwoju osobistego a także awansu i wzrostu wynagrodzenia proporcjonalnego do Twoich osiągnieć. Zapraszamy do nas, w naszym sklepie na pewno nie będziesz się nudził, prowadzimy sklep stacjonarny oraz internetowy z artykułami oraz maszynami ogrodowymi - rolniczymi, jeśli jesteś osobą kontaktową, lubisz przedstawiać produkt w pozytywnym świetle, interesujesz się motoryzacją lub ogrodnictwem to ta praca właśnie jest dla Ciebie.

Sprzedajemy produkty tkj. Agregaty prądotwórcze, pompy wody, silniki spalinowe, ciągniki jednoosiowe, glebogryzarki, akcesoria do ciągników jednosiowy...

Ze względu na gabaryty przedmiotów w sklepie praca dla mężczyzny.

Wynagrodzenie 4500 zł na rękę + PREMIA OD SPRZEDAŻY. Okres próbny 3 miesiące (Umowa zlecenia) później umowa o pracę.

Zakres obowiązków:

- Pomoc dla klientów stacjonarnych oraz udzielanie informacji telefonicznych ( w tym przyjmowanie zamówień ),

- Obsługa programu do wystawiania faktur, oraz obsługa drukarki fiskalnej,

- Prowadzenie korespondencji mailowych oraz przedstawianie ofert handlowych,

- Realizowanie wysyłek kurierskich ( nadawanie oraz pakowanie przesyłek tradycyjnych oraz gabarytowych paletowych ),

-Utrzymywanie czystości w miejscu pracy,

- Przygotowywanie sprzętu ogrodniczego do wysyłki bądz odbioru przez klienta.

Praca w miejscowości Alwernia. W godzinach od 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku oraz od 9:00-15:00 (w dwie soboty).

Wyślij swoje CV na nasz adres e-mail: sklepagropro(małpa)gmail.com lub poprzez formularz olx.

Telefon:6.6.7.8.9.4.3.1.0

Lokalizacja

Alwernia,

Małopolskie

Małopolskie, Alwernia
ID: 917369081