2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Łódzkie
  6. Zarządzanie sklepem - Łódź
  7. Zarządzanie sklepem - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

Sprzedawca/Doradca klienta

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy na stanowisko Sprzedawca/Doradca klienta

Oferujemy: Stałe wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii; Zniżki na najlepszy sprzęt z naszym salonie; Stałą umowę o pracę na czas nieokreślony; Pracę w trybie jednozmianowym Szkolenie przygotowujące do pracy; Przyjazną atmosferę; Możliwość awansu.

Zakres obowiązków: Obsługa klienta; Skupowanie towarów od klientów oraz ich dalsza sprzedaż; Sprawdzanie działania przyjmowanego sprzętu; Wycena towarów przynoszonych przez klientów; Negocjacje warunków handlowych z klientami; Podpisywanie umów z klientami; Ekspozycja towarów na półkach; Prowadzenie kasy fiskalnej- wystawianie faktur; Wystawianie towarów na allegro/olx/FB, oraz prowadzenie funpage FB.

Szukamy ludzi kreatywnych, pewnych siebie. CV (wraz z aktualnym zdjęciem), prosimy wysyłać za pośrednictwem portalu OLX Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zaprosimy do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 918498040