2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Jan
Dodane 28 maja 2024

Sprzedawca - Doradca klienta

Wynagrodzenie

5 200 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

4mobility - jedna z największych w Polsce firm świadczących usług Smart Rental. Realizujemy wynajmy samochodów online oraz za pomocą Aplikacji mobilnej w największych miastach w całej Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczną sprzedaż wynajmu samochodów

  • aktywne pozysykiwanie nowych Klientów

  • prowadzenie korespondencji mailowej

  • zachowanie wysokich standardów jakościowych Biura Obsługi Klienta

  • obsługa wynajmów - organizacja i realizacja wynajmu samochodu

Nasze wymagania

  • lubisz nowe technologie

  • potrafisz prowadzić skuteczne działania sprzedażowe

  • jesteś osobą otwartą, kontaktową, z pozytywną energią

  • potrafisz porozumieć się w języku anglieskim (stopień komunikatywny)

  • sprawnie korzystasz z narzędzi MS Office

  • jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna kilka dni w tygodniu, również w soboty

  • status studenta będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

  • wysokie prowizje i premie miesięczne zależne od wyników (bez górnego limitu zarobków)

  • możliwości rozwoju w firmie, która opiera działania na nowoczesnych technologiach

  • realną możliwość rozwoju

  • wysoki rabat na wynajem aut dla pracowników

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918218697