2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Podgórze
Dodane 09 maja 2024

Sprzedawca do sklepu z tkaninami w Krakowie - Milanex

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Milanex zajmująca się sprzedażą tkanin i materiałów tekstylnych poszukuje sprzedawcy do sklepu z tkaninami w Krakowie

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku sprzedawcy

- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów między ludzkich,

- budowanie pozytywnych relacji z klientami

- mile widziana znajomość branży odzieżowo-tekstylnej

Obowiązki:

- obsługa klienta,

- realizacja zamówień,

- przygotowanie asortymentu w obrębie wewnętrznej sieci sprzedaży,

- utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

Oferujemy:

- pracę w firmie istniejącej od ponad 30 lat.

- stałe godziny pracy 9-17 od poniedziałku do piątku.

- stanowisko pracy w placówce o wysokim standardzie

- zatrudnienie na umowę o pracę.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 917172569