2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wrzeszcz
Dodane 20 maja 2024

Sprzedawca Delikatesów, Garnizon, Gdańsk-Wrzeszcz

Wynagrodzenie

28,10 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukujemy SPRZEDAWCY do delikatesów mięsnych w Gdańsku – Wrzeszczu, Garnizon

Wymagania:

  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia)

  • Wysoka kultura osobista i życzliwość

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

  • Dbałość o stoisko mięsne – prawidłową ekspozycję, bieżące zaopatrzenie w towar oraz czystość

  • Systematyczna kontrola wyglądu sklepu

  • Dyspozycyjność  pon.-pt.: 08:00-18:00, sob.: 08:00-15:00

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz w miłej i przyjaznej atmosferze

  • Wynagrodzenie zawsze w terminie

Mile widziani pracownicy zagraniczni ze znajomością języka polskiego.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 51*****83

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 797622547