2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Żnin
Dodane 08 czerwca 2024

Sprzedawca części zamiennych

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żnin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy sprzedawcy do sklepu rolniczo-technicznego w Żninie

Wymagania:

  • znajomość budowy maszyn i ciągników rolniczych,

  • umiejętność posługiwania się katalogami części

  • łatwość nawiązywania kontaktu, pro-kliencka postawa,

  • znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość programu WAPRO MAG

  • dyspozycyjność w godzinach otwarcia sklepu: pn-pt. 7:30-16:00, sob. 7:30-13:00

Opis stanowiska:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru części zamiennych,

  • sporządzanie zamówień,

  • przyjmowanie reklamacji od klientów i zgłaszanie do dostawców

  • dbanie o powierzony magazyn części,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych kwalifikacji,

  • niezbędne narzędzia pracy,

UWAGA Miejsce pracy: Żnin

Lokalizacja

Żnin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żnin
ID: 919110907