2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łagiewniki
Dodane 20 maja 2024

Sprzedawca części do maszyn rolniczych,doradca techniczno-handlowy

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łagiewniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca części rolniczych

Miejsce pracy: Łagiewniki

Praca dla mężczyzny

Opis stanowiska:

-Obsługa klientów detalicznych w punkcie sprzedaży

- Doradztwo produktowe, sporządzanie wycen i ofert handlowych

- Aktywna obsługa i prowadzenie sprzedaży

- Dbałość o ekspozycję i o wizerunek sklepu

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w sprzedaży detalicznej lub chęci nauki

- zaangażowania

- komunikatywności i otwartości na ludzi

- dokładności, dyspozycyjności i rzetelności

- umiejętności dobrej organizacji pracy

- znajomości programu sprzedażowego typu Subiekt

- umiejętności obsługi terminala i kasy fiskalnej

- znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office ( Word, Exel)

Zatrudnienie na pełnym etacie

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Szkolenia specjalistyczne

- Stabilną pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie poprzez formularz kontaktowy aplikacji zawierającej CV.

Lokalizacja

Łagiewniki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Łagiewniki
ID: 576176073