2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Południe
Dodane 09 maja 2024

Sprzedawca Calzedonia CH PROMENADA

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaSamochód służbowy: Nie

Calzedonia jest znana z produkcji i sprzedaży wyrobów pończoszniczych oraz strojów kąpielowych. Unikalny styl produktów Calzedonia powstaje dzięki połączeniu najnowszych trendów, kreatywności oraz komercyjnego podejścia

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o estetykę przestrzeni sklepowej zgodnie ze standardami

  • Profesjonalna i aktywna obsługa naszych Klientów – chcemy, aby każda z osób pojawiających się w naszym sklepie uzyskała od Ciebie wsparcie w zakresie doboru poszukiwanych produktów, rozmiaru oraz informacji o naszej aktualnej ofercie.

  • Zaangażowane uczestniczenie w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych i budżetu – liczy się dla nas wspólne działanie wszystkich osób z zespołu.

Nasze wymagania

  • Otwartość i gotowość do pracy z klientem.

  • Pozytywna energia, entuzjazm i zaangażowanie.

  • Chęć zdobywania i/lub poszerzania wiedzy z branży fashion.

  • Dyspozycyjność do pracy w soboty.

To oferujemy

  • Umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie wypłacamy zawsze na czas, a swoją pracą możesz wypracowywać też dodatkowe premie.

  • Konkursy sprzedażowe – zarówno indywidualne, jak i zespołowe.

  • Spotkania integracyjne.

  • Atrakcyjną zniżkę na zakupy we wszystkich naszych sklepach (Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi UOMO, Tezenis, Falconeri)

  • Środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w naszych sklepach podczas 2-tygodniowego szkolenia. Później również możesz liczyć na wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i bardziej doświadczonych współpracowników.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 741467130