2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pyrzyce
Dodane 20 maja 2024

Sprzedawca BricoMarche

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pyrzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

BricoMarche to jedna z najszybciej rozwijających się sieci sklepów typu „dom i ogród”! Mamy 174 punkty sprzedaży w Polsce i łącznie 618 w całej Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 15 800 osób.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Możliwość pracy na działach:

  • Majsterkowanie - Budowlanka

Obowiązki pracownika:

- ekspozycja towaru na stoiskach handlowych

- weryfikacja i aktualizacja cen

- dbanie o dobry wizerunek sklepu

Wymagania:

- zaangażowanie do pracy

- odpowiedzialność i sumienność

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- wynagrodzenie od 4242 zł,

-atrakcyjne dodatki finansowe w postaci min. premii uzależnionej od twojej frekwencji, premii za efektywną sprzedaż,

-bonusy świąteczne,

-stabilne i pewne zatrudnienie oparte na umowie o pracę

-szerokie możliwości rozwoju i zdobycie doświadczenia w sferze handlu

-liczne szkolenia produktowe i handlowe

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i chcesz się realizować zawodowo – nie wahaj się tylko zgłoś się do nas!

Czekamy właśnie na CIEBIE!

Dołącz do NAJLEPSZYCH!

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CREMONA Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach przy ul. Warszawskiej 1, zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Pyrzyce,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pyrzyce
ID: 694608643