2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 06 maja 2024

Sprzedawca BISTRO Rzeszów - Delikatesy Centrum Beskidzka 95

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Sprzedawca bistro Delikatesy Centrum Rzeszów ul. Beskidzka 95

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

• Umowę o pracę na pełny etat

• Równoważny system czasu pracy

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Zadania, które na Ciebie czekają to:

• Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.

• Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy.

• Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje główne zadanie!

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

• Jesteś pełny/a energii i lubisz się uczyć

• Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym

• Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy do ich wyrobienia

• Łatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespole

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 905600041