2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ursus
Dodane 12 kwietnia 2024

Sprzedawca 3/4 etatu w salonie MARC O'POLO - Factory Ursus, Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: Nie

Do naszego zespołu w Factory Ursus Warszawa poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawca w wymiarze 3/4 etatu.

Co oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

• Wynagrodzenie 3375 Brutto (+ dodatkowa premia od wykonania budżetu miesięcznego i liczne konkursy wewnętrzne)

• Elastyczny grafik (work-life balance)

• Pakiet opieki zdrowotnej Enelmed

• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU na atrakcyjnych warunkach

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Strój służbowy

• System profesjonalnych szkoleń

• Zniżka na produkty marki

• Nieograniczony dostęp do kawy, herbaty i owocowych przekąsek

• Program polecania pracowników

• Świetną atmosferę i zgrany Zespół

Twój zakres obowiązków

• Aktywna i profesjonalna Obsługa Klienta

• Przestrzeganie zasad i standardów obowiązujących w Firmie

• Praca z towarem i dbanie o prawidłowy wizerunek salonu

Nasze wymagania

• Doświadczenie w zakresie sprzedaży mile widziane

• Radość ze sprzedaży i z kontaktów z klientami

• Zapał do pracy w zespole

• Komunikatywność i pozytywne nastawienie

• Przyjemność z kontaktu z najwyższej jakości modą

• Umiejetność współpracy z zespołęm + motywacja

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 753426935