2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Białołęka
Dodane 14 maja 2024

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Wynagrodzenie

3 000 - 3 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Szanowni Państwo

Mała firma sprzątająca poszukuje osób do sprzątania klatek schodowych na wspólnocie mieszkaniowej oraz terenu zewnętrznego - okolice Portu Żerań oraz Urzędu Dzielnicy Białołęka

Zapraszamy do kontaktu i współpracy osoby chcące pracować, słowne, posiadające doświadczenie - lub chętne do nauki .

Obowiązki:

  • Utrzymanie czystości na terenie obiektu/obiektów ( mieszkalnych tereny wewnętrzne i zewnętrzne , itp.).

  • Obsługa urządzeń do sprzątania (np. maszyny sprzątającej).

  • Mycie okien i inne prace porządkowe.

  • Utrzymanie czystości na zewnątrz (tereny zielone, klatki schodowe, garaże, itp.)

    Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

  • Dyspozycyjność (w tym praca w systemie zmianowym, weekendowym, w godzinach określonych przez pracodawcę).

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność organizacji czasu pracy.

  • Znajomość obsługi maszyn czyszczących (mile widziana).

  • Motywacja do pracy, uczciwość i wysoka kultura osobista.

  • Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918295138