2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubuskie
  5. Sprzątanie - Krępina
Dodane 14 maja 2024

Sprzątanie w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem, elastyczny czas pracy

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Krępina

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Poszukujemy osoby do sprzątania na ośrodku wypoczynkowym w miejscowości Lubiatów, województwo lubuskie.

Kandydat/kandydatka powinna być osobą rzetelną, komunikatywną, dobrze zorganizowaną i posiadającą chęć do pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU OBEJMUJE M. IN. :

  • Sprzątanie domków oraz pokoi

  • Wymiana pościeli

  • Sprzątanie części wspólnych np. toalet, kuchni, sali do gier

Praca przez cały tydzień, ilość i czas wykonywania pracy jest kwestią do uzgodnienia, gdyż na ośrodku pracują 2 inne panie sprzątające.

Jest możliwe zakwaterowanie na miejscu w ośrodku. Praca możliwa od czerwca/lipca do końca sierpnia.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych przez spółkę YPF Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Krępina,

Lubuskie

Lubuskie, Krępina
ID: 918270650