2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Zielonka
Dodane 15 maja 2024

Sprzątanie terenu agroturystycznego w lesie pod Warszawą

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zielonka

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Poszukujemy osób do pomocy w sprzątaniu terenu, na którym powstały nowe domki agroturystyczne niedaleko Warszawy. Praca odbywa się na świeżym powietrzu w pięknej okolicy leśnej. Termin: Rozpoczęcie pracy od poniedziałku, 20.05.2024 r. Okres trwania pracy: 2 tygodnie.

Obowiązki:

  • Sprzątanie terenu wokół domków agroturystycznych.

  • Porządkowanie ogólnych obszarów: trawniki, chodniki, otoczenie budynków.

  • Usuwanie odpadków i drobnych pozostałości po pracach budowlanych.

Warunki:

  • Praca w godzinach 10:00-16:00 (jeszcze do uzgodnienia).

  • Preferowany własny dojazd

  • Umowa zlecenie, umowa o dzieło lub inna forma umowy (do uzgodnienia).

  • Stawka: 27,70 zł/godz. brutto

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w okresie od 20.05.2024 r. przez 2 tygodnie.

  • Chęć do pracy na świeżym powietrzu.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Możliwość pracy w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przez portal OLX lub telefoniczny pod numerem [69*******28]. Liczba miejsc ograniczona, aplikuj już teraz!

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 918469951