2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Żoliborz
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzątanie szkoły

Wynagrodzenie

3 843,80 - 4 555,31 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Szanowni Państwo,

Poszukujemy dwóch osób do utrzymania czystości w szkole na Warszawskim Żoliborzu. Sprzątanie możemy wykonać miedzy 18.00 a 8.00. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Czas wykonania usługi wynosi 4-5 godziny.

Obowiązki:

  • Wykonywanie codziennych prac porządkowych

  • Zachowanie wysokiego standardu czystości i higieny, zgodnie z wytycznymi firmy

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy podczas wykonywania obowiązków

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy sprzątaniu szkół będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne. Chętnie przyjmiemy również osoby bez doświadczenia, ale z motywacją do nauki i rozwoju w tym obszarze.

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dobre umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 3000-3500 zl na rękę dla każdej z osób

  • Profesjonalne szkolenie w zakresie technik sprzątania i obsługi sprzętu

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Kontakt prosimy wykonać przez formularz kontaktowy, w którym prosimy dodanie CV lub imienia, nazwiska, wieku, telefonu kontaktowego i zdjęcia. Z góry dziękujemy.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europe"

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 914154369