2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Legnica
Dodane 13 maja 2024

Sprzątanie - Pracownik gospodarczy / Konserwator

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma DGP Clean Partner Sp. Zo.o zatrudni w Legnicy na stanowisko:

Pracownik gospodarczy | konserwator

OBOWIĄZKI:

Drobne naprawy sprzętu biurowego, hydraulicznego, prace  porządkowe na terenach zielonych i utwardzonych

OCZEKUJEMY:

  • umiejętności obsługi i dbanie o powierzony sprzęt,

  • mile widziane uprawnienia elektryczne, hydrauliczne czy ślusarskie,

  • dokładności wykonywaniu swoich obowiązku

  • dyspozycyjności

  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

OFERUJEMY:

  • praca od pon. do pt.

  • praca na pełny etat od 08:00 do 16:00

  • wynagrodzenie zawsze na czas,

  • umowa zlecenie 27,70 zł brutto/h

  • stabilną pracę,

  • opiekę przełożonego,

  • pomoc przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów,

  • wsparcie w procesie zatrudnienia ( pomoc w przygotowaniu

dokumentów i ich wypełnieniu).

Dodatkowo proponujemy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności:

  • Zwrot za leki do 2000 zł. w ciągu roku,

  • 200 zł. miesięcznie - dojazd do pracy, własnym pojazdem

  • Turnusy rehabilitacyjne

  • Wsparcie socjalne – wczasy pod gruszą, dodatki do wypoczynku

dzieci itp.

  • 10 dni dodatkowego urlopu przy stopniu umiarkowanym i znacznym

Osoby zainteresowane proszę o kontakt  694  852   530  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00

Klauzula RODO

Aplikując wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-clean /

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 915254936