2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Wola
Dodane 14 maja 2024

Sprzątanie kliniki

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Do kliniki na bliskiej Woli poszukujemy osoby sprzątającej.

Zakres obowiązków (kompleksowe sprzątanie):

  • odkurzanie

  • mycie podłóg

  • sprzątanie toalet

  • przecieranie kurzu, blatów

  • mycie okien (w wyznaczonych terminach)

  • inne bieżące rzeczy pomagające zachować czystość.

W zakres obowiązków NIE wchodzi dbanie o czystość sprzętu medycznego.

Zapewniamy wszelkie środki potrzebne do zachowania czystości.

Powierzchnia kliniki: 800m2

Sprzątanie obecnie zajmuje ok. 5 godzin.

Klinika pracuje w godzinach 7:00-21:00. Sprzątanie musi się odbyć poza godzinami pracy, maksymalnie do g.8:00.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 870739506