2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Podgórze
Dodane 09 maja 2024

Sprzątanie apartamenty Umowa o prace 28-30zł/h brutto 10:00-14/15:00

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca sprzątanie apartamentów na wynajem krótkoterminowy - Kraków, Podgórze ul. Limanowskiego 11 - 28-30zł/h brutto.

Obowiązki:

Sprzątanie mieszkań (pokoje, kuchnia/aneks kuchenny, łazienka), zmiana pościeli i ręczników, dbanie o schludny wygląd apartamentów.

Wymagania:

Doświadczenie, dyspozycyjność, punktualność i odpowiedzialność, dokładność, samodzielność/samodyscyplina.

Forma zatrudnienia

Umowa o Prace w wymiarze godzinowym - ok 70-90h/msc. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-14:00/15:00 w zależności od ilości apartamentów.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub spotkanie na miejscu celem ustalenia szczegółów!

50*******12

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 917117379