2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Rewal
Dodane 09 maja 2024

Sprzątanie apartamentów Rewal

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rewal

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca obejmuje przygotowywanie mieszkania pomiędzy gośćmi na pobyt krótkoterminowy.

Obowiązki: Sprzątanie mieszkań (sypialnia, salon, kuchnia/aneks kuchenny, łazienka), zmiana pościeli i ręczników, dbanie o schludny wygląd mieszkań, okazjonalne mycie okien.

Wymagania : dokładność, sumienność, dyspozycyjność, punktualność.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, minimum 1/2 etatu, możliwość stałej całorocznej pracy.

Czas pracy: od godziny 10/11, do - zależy od ilości rezerwacji. Wymagana dyspozycyjność także w niedziele.

Wynagrodzenie: 25-30zł/h netto w zależności od tempa i jakości pracy.

Atutem będzie posiadanie samochodu.

Zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

Rewal,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rewal
ID: 917270541